o firmie


Nasza firma powstała w 2011 r. Od tamtej pory, niezmiennie po dziś dzień, myślą przewodnią naszych działań jest zaufanie, jakość, innowacyjność i dbanie o zadowolenie klientów.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą oraz wysokiej klasy parkiem maszynowym, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania wobec naszej Firmy w zakresie jakości produktów, usług i terminowo wykonanie zleceń.

Dokładamy wszelkich starań aby działalność naszej firmy była stale poszerzana, począwszy od wydobywania i sprzedaży kruszyw, poprzez szeroko rozumiane roboty budowlane, po usługi transportowe.

Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości maszyny, dzięki czemu nasze produkty są doskonałej jakości, co poświadczone zostało certyfikatem zakładowej kontroli produkcji. Wszystkie produkowane przez nas kruszywa badane są przez zewnętrzne niezależne laboratorium budowlane co gwarantuje produkcję na stałym wysokim poziomie jakości.

Każdego roku, dzięki realizacji kolejnych udanych zleceń dla licznych klientów, potencjał firmy Roboty Ziemne i Usługi Budowlane Edward Skurewicz zwiększa się. Stale rozrasta się flota maszyn i pojazdów oraz rośnie zatrudnienie. Wszystko po to, by jak najlepiej, jak najszybciej i jak najbardziej profesjonalnie obsługiwać szybko powiększające się grono klientów.


Partnerzy